K narozeninám

Hledáte dárek, který přinese emoce a zahřeje srdce obdarovaného? Darujte knihu , Proč tě miluju. Touto knihou si lidé mohou dát najevo, jak se mají rádi. Krásná designová kniha je ideálním dárkem pro novomanžele na svatbu nebo pro vaši lásku. 
Trénink mozku rozhodně není nuda. V Třebíči vznikla první česká mozkoherna. Lidé sem chodí jako do posilovny. Netrénují však svaly, ale mozek a mentální kondici. Mindball je unikátní interaktivní hra pro dva hráče. Funguje na principu snímání mozkových vln (EEG). Uprostřed stolu je dráha...
Darujte opravdu čerstvou kávu!
Molekulární gastronomie je způsob přípravy a úpravy jídel, který spojuje běžné suroviny s chemickými postupy.  Typickým jevem molekulární kuchyně bývá změna skupenství jednotlivých surovin. Můžete tak ochutnat např. kaviár „uvařený“ z okurek, či míchané drinky servírované v pevném skupenství.
Personalizované knihy jsou a budou oblíbeným dárkem nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče. KrásnéČtení.cz nyní přichází s novinkou – příběh si můžete zpestřit i fotografií svého dítěte.
Nechte si na boty VASKY vyrazit své vlastní iniciály! Každý hned pochopí, že právě tyto boty jsou vaše.
Také rádi tvoříte a objevujete nové možnosti, jak s dětmi kreativně pracovat, jak s nimi vytvořit něco originálního a krásného? Seznamte se, prosím, s novým, ryze českým vynálezem.
Každý určitě někdy dostal spodní prádlo, většinou samozřejmě od své drahé polovičky. Nyní máte možnost darovat barevně sladěné trenýrky sobě i svému partnerovi!
Pro každého, kdo rád dostává zážitky, máme další tip na únikovou hru. Tentokrát Vás hra vtáhne do pověsti o Faustovi!
Snad každý někdy pocítil únavu a bolest nohou, otoky, či jiné problémy dolních končetin. Předcházejte těmto problémům pomocí adjustačních ponožek!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz