K narozeninám

Vypálené koťátko je nekuřácká tvůrčí kavárna, kde si můžete vymalovat vlastní nádobí nebo keramické dekorace.
Darujte svým dětem CD s písničkami, ve kterých se zpívá o Vašem dítěti!
Napište přání nebo vzkaz z čokolády a darujte ho svým dětem, rodičům či prarodičům, manželce či manželovi, nebo novomanželům jako přání do jejich společného života. „Pošlete“ jim přání v podobě čokoládového telegramu od Chocolissima!
Maličkost v podobě balzámu můžete darovat komukoliv – svým kamarádům jako „jen“ takovou maličkost, nebo známým, ke kterým jedete na návštěvu, nebo své rodině prostě jen tak! S balzámem jako dárkem prostě uděláte radost každému v jakémkoliv období.
Diakonie CHRPA je chráněná dílna, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením. Mezi jejich sortiment patří nejrůznější dárkové a reklamní zboží, které vyrábějí ručně!
Hledáte originální a současně jednoduchý dárek, který můžete darovat úplně každému? Darujte semínka bylinek, které zasadíte do originálního květináče určeného přímo na bylinky. Bylinky tak mohou růst bez problému v jakémkoliv interiéru!
Hledáte dárek pro ženu - manželku, kamarádku, babičku, nebo maminku? Dárek, který je nejen pěkný, ale i praktický? Darujte sadu pilníků na ruce i nohy!
Inspirujte se při vymýšlení dárků ve vanilkovém obchodě. Vanilka jako dárek může potěšit nejen každého, kdo rád vaří, ale i toho, kdo má rád „pravé“ chutě!
Máte rádi hry, které vydrží i užívání malých dětí? Kupte jim hry vyrobené ze dřeva, nebo dřevěné divadlo s magnety!
Máte rádi plyšové hračky? Darujte medvídka Me to you!
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz