Jak zabalit peníze

Jak zabalit peníze? Třeba z nich vytvořte strom, který zvládne určitě úplně každý!
Peníze, nebo dárkový poukaz můžete darovat různými způsoby … třeba je můžete vložit do vázy, čajové konvičky, půllitru, nebo hrnečku, který před tím vlastnoručně namalujete!
Chcete stylově darovat peníze a nechce se Vám nic vytvářet? Zabalte peníze do dřevěného pouzdra na karty!  URBANWOOD.cz vytváří originální pouzdra na karty z jednoho kusu dřeva, ruční výroba dodává každému dřevěnému výrobku vlastní osobnost.Pouzdra na karty můžete vybírat...
Jedním z "klasických" dárků jsou peníze, které však můžete zabalit trochu "neklasicky". 
Stírací mapa je opravdu originální dárek k narozeninám, ke svatbě, k výročí, nebo v ní můžete třeba vyznačit místo, kam pojedete na dovolenou.  Právě takto jednoduše můžete třeba zabalit poukaz na dovolenou! 
Jak darovat peníze? Pověste je mezi fotografie na strom!
Leporelo můžete darovat na sv. Valentýna, k výročí, k narozeninám, nebo i ke svatbě! Můžete do něj dokonce zabalit peníze pro novomanžele!
Jak zabalit peníze? Složte je třeba do trojlístku!  
Darujete někomu vstupenky a nechce se Vám je dávat „jen tak“, v obálce? Kupte si úplně obyčejný rámeček na obrázek a vstupenky zarámujte!  
Zabalte peníze do obrazu! Máme pro Vás podrobný návod.
1 | 2 >>

Diskusní téma: Jak zabalit peníze

Jak zabalit peníze

Wendy 09.06.2018
Dame je v obalce a nebo je dáme do krabičky jako nějaký náramek například.

Jak zabalit peníze

Lucie 28.04.2016
z bankovek nadělat ruličky a ty pak dát místo cigaret do krabičky od cigaret

Jak zabalit peníze

Anonym 28.04.2016
Dobrý večer,
my jsme jednou synovci, když byl puberťák a nechtěl si čistit zuby...
Kromě jiných dárků jsme koupili kartáček na zuby, opatrně jsme obal podél okrajů, kde to je svařené, rozřízli (nahoře u hlavičky kartáčku) a papírovou bankovku složili na malý obdélníček, který se přesně vešel do místa, kde je "hlavička" kartáčku. Obal jsme opět uzavřeli tavící pistolí.
Mladík měl ze všech dárků radost a dlouho mu trvalo, než objevil, že od strejdy a tety dostal i "kapesné" ;-D
Pozn. peníze takto netradičně mu předáváme každý rok - např. 50,- Kč nalepených pod dnem deodorantu, zbytek jinde..., nebo jako záložka v knize, kapesníček v kapsičce trička, apod.

Jak zabalit peníze

Ivana 28.04.2016
My jsme peníze jako svatební dar dali v krásných nových lesklých "20", koupili truhličku, bílý písek, lopatičku. Do krabice jsme dali bílý písek, truhličku zakopali, do igelitového pytlíku dali vodu - zapustili jsme toto "průzračné jezírko", z drobných kamínků udělali cestičku k "oáze" - zelená kytka. Do jednoho rohu krabice jsme zapíchli lopatičku, aby si novomanželé mohli svůj "poklad" vykopat.
Dárek měl obrovský úspěch (hlavně ostatní dávali peníze pouze v obálkách) a ještě se všichni bavili - také jde schovat truhličku přímo pod jezírko ;-)

Jak zabalit peníze

Anonym 28.04.2016
Jako bonbony v bonboniéře.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz