Svatební dary

Hledáte dárek, který přinese emoce a zahřeje srdce obdarovaného? Darujte knihu , Proč tě miluju. Touto knihou si lidé mohou dát najevo, jak se mají rádi. Krásná designová kniha je ideálním dárkem pro novomanžele na svatbu nebo pro vaši lásku. 
PUKEC je stolní hra, během které se musí katapultovat všechny puky skrz branku nacházející se uprostřed dřevěné hrací desky. 
Personalizované knihy jsou a budou oblíbeným dárkem nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče. KrásnéČtení.cz nyní přichází s novinkou – příběh si můžete zpestřit i fotografií svého dítěte.
Každý určitě někdy dostal spodní prádlo, většinou samozřejmě od své drahé polovičky. Nyní máte možnost darovat barevně sladěné trenýrky sobě i svému partnerovi!
Zádruha tiskne na hedvábí i repliky známých umělců. Nejvyhledávanějšími doplňky jsou šátky a šály s motivy Alfonse Muchy, které vyrábíme v mnoha barevných variantách.
Originálním svatebním darem, dárkem k jubileu, pro prarodiče, nebo své rodiče či příbuzné by mohlo být vytvoření jejich podrobného rodokmenu!
Vymýšlíte dárek, který potěší milovníky čajů? Darujte jim TEACUP, chytrý hrnek určený především k přípravě a pití sypaných čajů!
Každý někdy dostal ručník, nebo osušku. Nyní máte možnost udělat z tohoto dárku něco jedinečného. Dárek, na který nikdo jen tak nezapomene – nechte na ručník nebo osušku vytisknout fotku oslavence třeba z dovolené, z prázdnin, nebo ze svatby!
Každý milovník vína určitě ocení jakýkoliv dárek, který se týká vína. Zkuste mu darovat elektrickou vývrtku na víno z internetového e-shopu www.BEZDOTEKU.cz!
Darujte své rodině nebo přátelům možnost stát se padouchem a zkuste společně vyloupit banku! Darujte certifikát do Centra únikových her QUESTERLAND!  
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz