Svatební dary

Potřebujete inspirovat při vymýšlení dárku pro někoho, kdo má rád ušlechtilé destiláty? Věnujte mu PUMPU SSACÍ!
 Dárkem pro každého a pro každou příležitost může být mobilní pálenice!
Peníze, nebo dárkový poukaz můžete darovat různými způsoby … třeba je můžete vložit do vázy, čajové konvičky, půllitru, nebo hrnečku, který před tím vlastnoručně namalujete!
Napište přání nebo vzkaz z čokolády a darujte ho svým dětem, rodičům či prarodičům, manželce či manželovi, nebo novomanželům jako přání do jejich společného života. „Pošlete“ jim přání v podobě čokoládového telegramu od Chocolissima!
Každý, kdo nosí košile, zná, jaké „neplechy“ může způsobit jejich celodenní nošení. Propocená místa jsou hlavně u barevných košil hodně vidět, a pod bílými často prosvítá spodní prádlo (u žen), nebo ochlupení (u mužů). Máme pro Vás řešení – darujte sobě, nebo svým blízkým neviditelné tričko COVERT...
Přemýšlíte, co byste mohli věnovat svatebním hostům jako památku na Vaši svatbu? Darujte jim balzámy na rty s Vaší fotografií, nebo s Vašimi jmény.
Darujte vtip, nebo veselou historku, nakreslené přímo pro oslavence, nebo novomanžele! 
Přijďte si užít atmosféru automobilových závodů, prožijte si pocity profesionálních jezdců a zdokonalte si své řidičské dovednosti … nebo darujte zážitek v podobě 3D automobilových simulátorů v RaceGround!
Vytvořte si veselou „momentku“ na svojí oslavě. Objednejte si HappyBox a získáte tak nejen skvělou zábavu třeba pro svatební hosty.
Nevíte si rady s dárkem pro přítele, přítelkyni, rodiče, prarodiče, novomanžele nebo prostě jen chcete udělat radost kamarádce/kamarádovi? Potěšte je leteckým dárkem od Pilotem na zkoušku. 
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz