VŠEproLIDI.cz pomáhá plnit Vaše sny i sny Vašich blízkých.
 

Tip na dárek pro každého. VŠEproLIDI.cz Vás inspiruje. Kupte, vytvořte si, nebo si nechte vytvořit ten pravý dárek! Tvorba fotokoláží, kalendářů, fotoknih a dalších fotodárků. Originální a edukativní dětské knihy, hlavní postavou je Vaše dítě. Tvorba dětských her. Darujte vzpomínku! VŠEproLIDI.cz Vám s dárky pomůže!

Máte zájem o něco, co jsme na stránkách neuvedly? Rády pomůžeme, kontaktujte nás a rády připravíme nabídku.


Katka Loukotová

V marketingu se pohybuji již přes skoro 10 let. Baví mě organizovat nejrůznější akce. Vymýšlet, plánovat a zdokonalovat. Nejradši mám ale pocit, že se to všechno povedlo tak, jak jsme plánovaly. Mám ráda to zákulisí …

A moje praxe?

  • Začala jsem od píky – z asistentské pozice jsem se v marketingu vypracovala až do vedení webových stránek
  • Organizovala jsem hlavně semináře, mým vrcholem bylo pořádání galavečera pro 200 lidí a organizace své vlastní svatby
  • jsem rodinným grafikem a organizátorem oslav
 
Martina Bubáková

Jmenuji se Martina, ale v grafickém světě vystupuji pod přezdívkou Marbu. Vystudovala jsem PF obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ a jako druhý obor Germanistiku. Na VŠ jsem však zjistila, že mě více než učit, baví vymýšlet jak učit. Objevila jsem v sobě kreativní stránku, o které jsem do té doby neměla ani tušení a začala vymýšlet různé edukativní hry, projekty a výukové pomůcky -- vše jsem zúročila ve své diplomové práci, která byla oceněna jako Nejlepší diplomová práce roku. A protože jsem perfekcionalistka, začala jsem se po nocích učit pracovat s profesionálním grafickým softwarem, aby vše co vytvořím, mělo také estetickou hodnotu. Grafika se stala mou největší vášní, až závislostí. Již 10 let se grafikou úspěšně živím. Ukázky mé práce můžete kromě tohoto webu vidět i na mém osobním portfoliu: martinabubakova.cz a nebo přímo u vás doma, pokud se rozhodnete využít našich služeb :-)

 

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz