Sv. Valentýn

Hledáte dárek, který přinese emoce a zahřeje srdce obdarovaného? Darujte knihu , Proč tě miluju. Touto knihou si lidé mohou dát najevo, jak se mají rádi. Krásná designová kniha je ideálním dárkem pro novomanžele na svatbu nebo pro vaši lásku. 
Každý určitě někdy dostal spodní prádlo, většinou samozřejmě od své drahé polovičky. Nyní máte možnost darovat barevně sladěné trenýrky sobě i svému partnerovi!
Vytvořte si efektní narozeninová či Valentýnská přání, různé kresby, prostírání, obrázky, nebo ozdobné láhve, džbány, vázy, krabice, rámečky na fotky, … To vše pomocí linkovače 3-D Decoliner.
Díky nové technice můžete vytvořit nejrůznější dekorace do bytu, do domu, nebo na zahradu a věnovat tak ručně vytvořený dárek, který potěší určitě každého. To vše je ARTbeton!
Darujte své rodině nebo přátelům možnost stát se padouchem a zkuste společně vyloupit banku! Darujte certifikát do Centra únikových her QUESTERLAND!  
Napište přání nebo vzkaz z čokolády a darujte ho svým dětem, rodičům či prarodičům, manželce či manželovi, nebo novomanželům jako přání do jejich společného života. „Pošlete“ jim přání v podobě čokoládového telegramu od Chocolissima!
Inspirujte se při vymýšlení dárků ve vanilkovém obchodě. Vanilka jako dárek může potěšit nejen každého, kdo rád vaří, ale i toho, kdo má rád „pravé“ chutě!
Máte rádi plyšové hračky? Darujte medvídka Me to you!
Darujte vtip, nebo veselou historku, nakreslené přímo pro oslavence, nebo novomanžele! 
Zkuste něco nového, darujte pravou českou Mandlovici, nebo jiné produkty z mandlí!
1 | 2 | 3 | 4 >>

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz