Pro děti

Pusťte děti do vesmíru a objevujte ho společně s nimi. Alespoň v knížce „Z NEZÁMA“.
Kdo by neznal Pexeso? Zahrajte si Maxi chytré pexeso Česko hrou a poznejte 107 českých měst. Najděte dvojici českého města a toho, co je pro toto město typické! Poznejte Českou republiku!
PUKEC je stolní hra, během které se musí katapultovat všechny puky skrz branku nacházející se uprostřed dřevěné hrací desky. 
Personální knížky, nebo plyšák podle dětské malůvky?
MODURIT je klasika, která potěší nejen dospělé, ale hlavně děti. Jedná se o modelovací hmotu, ze které můžete vytvořit nejrůznější postavičky, strašidla, ozdoby, nádobí, prostě cokoliv, co vás napadne.
Seznamte se, prosím, s novým, ryze českým vynálezem. Kuličkový lis pro děti.
Vymýšlíte dárek k narození dítěte, ke křtinám, nebo prostě „jen“ dárek pro miminko? Kupte mu šňůrku na dudlík s jeho křestním jménem!
Upéct dort nebo koláčky a vzít tyto lahůdky na oslavu, nebo na návštěvu, se stává v současné době stále častějším a nápaditějším dárkem.Ozdobte svůj dort "žravým papířem".
Vyzdobte dveře dětského pokojíčku fotografií Vašich dětí, nechte jim vyrobit „fotojmenovku“ na dveře!
Také jste jako malí stavěli bunkry z matrací a polštářů? A že to bylo prima? V dnešní době existuje spousta konstrukčních stavebnic, ale takových, které by umožnily dětem realizovat své sny ve skutečné velikosti, není mnoho. Jednou z nich je česká obří stavebnice "Cihličky pro dětičky", která...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz