Pro děti

Už více než 100 let vědci a psychologové po celém světě vymýšlejí hlavolamy, které zlepšují kognitivní funkce mozku. Portál Mentem.cz některé tyto hlavolamy vzal a vytvořil z nich zábavné online hry. Trénovat mozek je tak nyní jednodušší, než kdykoliv dříve.
Cestujte prstem po mapě a navštivte v pohodlí Vašeho domova VŠECHNY státy Evropy! Zahrajte si didaktickou společenskou Evropu hrou!
Každý někdy dostal ručník, nebo osušku. Nyní máte možnost udělat z tohoto dárku něco jedinečného. Dárek, na který nikdo jen tak nezapomene – nechte na ručník nebo osušku vytisknout fotku oslavence třeba z dovolené, z prázdnin, nebo ze svatby!
Darujte dětem výlet, na kterém uvidí všechna známá strašidla. Vezměte je do Jihlavy do Strašidelného bludiště!
Darujte dětem čepici, kterou budou milovat!
Postavte si detektor lži, rádio, telegraf, měřič tlaku, playback nebo připojte stavebnici Boffin k PC a MP3 přehrávači.
Máte rádi mechanické stavebnice, které zabaví nejen dospělé, ale i děti a ze které můžete vytvořit „něco“ konstrukčně dokonalého? Darujte stavebnici Spacerail!
Přemýšlíte, jak zabavit dvouleté (nebo straší) dítě? Jaký dárek by se hodil k narozeninám? S čím by si asi tak nejvíc vyhráli? Zkuste didaktickou stavebnici Wedgits z internetového obchodu www.hracky-virteco.cz!
Vypálené koťátko je nekuřácká tvůrčí kavárna, kde si můžete  - třeba s dětmi - vymalovat vlastní nádobí nebo keramické dekorace.
Darujte svým dětem CD s písničkami, ve kterých se zpívá o Vašem dítěti!
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz