K narozeninám

Upéct dort nebo koláčky a vzít tyto lahůdky na oslavu, nebo na návštěvu, se stává v současné době stále častějším a nápaditějším dárkem.Ozdobte svůj dort "žravým papířem".
Chtěli byste se naučit surfovat, nebo si tento sport prostě vyzkoušet? Chyťte si „svou“ vlnu v Praze, v SURF ARENĚ!
Zádruha tiskne na hedvábí i repliky známých umělců. Nejvyhledávanějšími doplňky jsou šátky a šály s motivy Alfonse Muchy, které vyrábíme v mnoha barevných variantách.
Originálním svatebním darem, dárkem k jubileu, pro prarodiče, nebo své rodiče či příbuzné by mohlo být vytvoření jejich podrobného rodokmenu!
Přijďte si zahrát Laser Game do největší arény v Praze!  V Mercuria Laser Game si můžete s partou kamarádů nejen zahrát oblíbenou Laser Game, ale můžete zde dokonce oslavit svoje narozeniny!
Okořeňte svoji narozeninovou party, výročí, oslavu promoce, nebo svatbu. Pronajměte zábavní techniku až k Vám domů … Díky RentFun.cz je tato zábava dostupná pro každého!
Také jste jako malí stavěli bunkry z matrací a polštářů? A že to bylo prima? V dnešní době existuje spousta konstrukčních stavebnic, ale takových, které by umožnily dětem realizovat své sny ve skutečné velikosti, není mnoho. Jednou z nich je česká obří stavebnice "Cihličky pro dětičky", která...
Už více než 100 let vědci a psychologové po celém světě vymýšlejí hlavolamy, které zlepšují kognitivní funkce mozku. Portál Mentem.cz některé tyto hlavolamy vzal a vytvořil z nich zábavné online hry. Trénovat mozek je tak nyní jednodušší, než kdykoliv dříve.
Cestujte prstem po mapě a navštivte v pohodlí Vašeho domova VŠECHNY státy Evropy! Zahrajte si didaktickou společenskou Evropu hrou!
Vymýšlíte dárek, který potěší milovníky čajů? Darujte jim TEACUP, chytrý hrnek určený především k přípravě a pití sypaných čajů!
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz