Ostatní příležitosti

Darujte zásuvkový systém, který je jiný, moderní a hlavně - multifunkční!
Kariérní poradenství Ivany Štěrbové může být zajímavým a praktickým dárkem pro každého, kdo chce změnit své zaměstnání, pro někoho, kdo si stále není jistý svým pracovním zaměřením, nebo třeba pro Vaše děti k promoci či maturitě.
Originální dárek pro muže (a nejen pro něj) může být vyroben z čehokoliv – třeba i z VELODUŠE.
Darujte planžety na otvírání zámků a darujete tak zážitek, koníček, zábavu a vášeň!
Peníze, nebo dárkový poukaz můžete darovat různými způsoby … třeba je můžete vložit do vázy, čajové konvičky, půllitru, nebo hrnečku, který před tím vlastnoručně namalujete!
Chtěli byste ochutnat netradiční pálenky, např. mrkvovici, mirabelkovici, pivovici či jeřabinkovici? Darujte řízenou degustaci poctivých pálenek!
Vymýšlíte dárek, který je ručně dělaný, zaručeně originální a vždy trochu jiný? Hledáte dárek pro babičku, maminku, kamarádku, nebo manželku? Darujte ručně malované hedvábí, tkanou šálu nebo tašku, nebo paličkovanou krajku!
Vypálené koťátko je nekuřácká tvůrčí kavárna, kde si můžete vymalovat vlastní nádobí nebo keramické dekorace.
Darujte svým dětem CD s písničkami, ve kterých se zpívá o Vašem dítěti!
Napište přání nebo vzkaz z čokolády a darujte ho svým dětem, rodičům či prarodičům, manželce či manželovi, nebo novomanželům jako přání do jejich společného života. „Pošlete“ jim přání v podobě čokoládového telegramu od Chocolissima!
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz