Ostatní příležitosti

Maličkost v podobě balzámu můžete darovat komukoliv – svým kamarádům jako „jen“ takovou maličkost, nebo známým, ke kterým jedete na návštěvu, nebo své rodině prostě jen tak! S balzámem jako dárkem prostě uděláte radost každému v jakémkoliv období.
Diakonie CHRPA je chráněná dílna, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením. Mezi jejich sortiment patří nejrůznější dárkové a reklamní zboží, které vyrábějí ručně!
Hledáte originální a současně jednoduchý dárek, který můžete darovat úplně každému? Darujte semínka bylinek, které zasadíte do originálního květináče určeného přímo na bylinky. Bylinky tak mohou růst bez problému v jakémkoliv interiéru!
Hledáte dárek pro ženu - manželku, kamarádku, babičku, nebo maminku? Dárek, který je nejen pěkný, ale i praktický? Darujte sadu pilníků na ruce i nohy!
Inspirujte se při vymýšlení dárků ve vanilkovém obchodě. Vanilka jako dárek může potěšit nejen každého, kdo rád vaří, ale i toho, kdo má rád „pravé“ chutě!
Máte rádi plyšové hračky? Darujte medvídka Me to you!
Péče o nohy může být také vhodným dárkem pro ženu v jakémkoliv věku. Záleží na tom, jakým způsobem vše zabalíte!
Pilníky na nehty bývají vděčnými dárky, a když věnujete někomu pilníky zdobené kamínky Swarowski a v dárkovém balení, rozhodně obdarovanou dámu potěšíte.
Potěšte své nejbližší voňavým dárkem složeným ze včelích svíček a včelích produktů. Nebo si sami vyrobte včelí svíčky!
Olivové dřevo je typické svojí nádhernou kresbou a tvrdostí. Výrobkem z olivovníku určitě uděláte každému radost.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz