Schovejte si obrázky svých dětí ve fotoknize!

15.05.2014 11:31

Jedním z nejoblíbenějších dárků pro partnery, rodiče i prarodiče jsou aktuálně fotoknihy. Fotokniha však nemusí být pouze z fotek, fotoknihu můžete vytvořit třeba i z kreseb Vašich dětí.

Nemusíte mít doma budoucího malíře, ale rozhodně můžete mít doma hromadu obrázků, které si chcete uchovat. A děti Vám nosí další a další umělecká díla. Namalují výlet, ze kterého jste se právě vrátili. Jindy zase namalují hru, kterou hráli ve školce. A výkresy z výtvarné výchovy ze školy? To už je velká sbírka jedinečných obrázků, které rozhodně nemůžete vyhodit.

Myslete nato, že Vám děti vyrostou. Pak si společně v rodinném kruhu zavzpomínáte, jaké obrázky ve 3. třídě vytvořil Váš syn (dnes grafik), nebo nejraději malovala ve školce Vaše dcera (nyní učitelka). Jak často si řeknete, jaká je to škoda, že se další obrázky někde ztratily? Vzpomínky dokáží často vehnat slzy do očí …

Předejděte tomu a vytvořte si z jedinečných děl Vašich dětífo toknihu, kterou rozhodně neztratíte!

Kopie knihy dětských obrázků může být také skvělým dárkem pro Vašeho partnera nebo prarodiče.

Nejste-li si jisti, že zvládnete knížku připravit, pošlete nám obrázky a my Vám rádi pomůžeme nejen s tiskem. Originální obrázky Vám samozřejmě vrátíme zpět!

VŠEproLIDI.cz Vám připraví kalkulaci a poradí, jak na to.

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz