Fotokniha kronikou Vašich vzpomínek

19.08.2014 15:31

S fotoknihou, jako dárkem k narozeninám, Vánocům nebo jen tak, rozhodně nikdy nikoho nezklamete. Tak proč nedarovat Vašemu příteli nebo přítelkyni knihu s fotkami z míst, které jste společně navštívili?

I když se Vám to zdá složité, je to ve skutečnosti strašně jednoduché. Musíte jen probrat všechny své fotky a z nich vybrat ty nejhezčí pro Vaši fotoknihu. Příprava fotoknihy Vám může zabrat hodně času, ale ten výsledek rozhodně stojí za to. A věřte nám, že i Vy si tento dárek budete prohlížet znovu a znovu.

Nemáte-li čas na vytváření fotoknihy, nebo si na to prostě netroufáte, pošlete nám fotky a VŠEproLIDI.cz ji vytvoří za Vás. Necháme ji vytisknout a Vy ji dostanete hotovou. Pak už jen můžete začít kdykoliv vzpomínat;)

Ukázka realizované fotoknihy z oblíbeného Tropical Islandu (mimochodem pro rodinu s dětmi, zvláště v zimě velmi příjemný tip na výlet :-)  Klient si přál vytvořit skutečeně netradiční fotoknihu, kdy fotky budou propojeny s tematickými ilustracemi. U vizualizované stránky navíc byla na přání klienta vytvořena fotomontáž, kdy původně na zemi stojící balón s pasažéry, byl námi poslán do vzduchu :-)

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz