Jak se Vám líbí EVROPA HROU?

Pravidla hry: Navštívené město

Kamila H. 29.06.2015
Mám dotaz týkající se měst, která má každý hráč navštívit - která si na začátku hry každý hráč vylosuje. Co se stane, pokud město navštíví někdo jiný dřív než já (v případě, že mám město vylosované a mám ho navštívit) a získá kartu města?

Re: Pravidla hry: Navštívené město

EVROPA HROU 29.06.2015
Navštívit Vámi vylosované město znamená, že si svojí figurkou stoupnete na políčko vylosovaného města. Pokud ve městě ještě nikdo před Vámi nebyl, můžete odpovídat na otázku a získat body. Pokud již město navštívil někdo jiný, správně odpověděl na položenou otázku a získal tak kartu města, ztrácíte možnost získat za město body. Nicméně jste město navštívila a můžete si tak "odškrtnout" svoji kartičku měst, do kterých se máte ještě podívat. Ve hře tak musíte taktizovat - navštívit svá vylosovaná města dřív, než Vaši soupeři, abyste mohli získat body, nebo naopak zabránit získat body Vašim soupeřům. Každopádně musíte navštívit všechna vylosovaná města = fyzicky postavit figurku na políčko vylosovaného města.

hra

Rob 20.03.2015
Fakt dobrá i poučná , hra všem doporučuji vyzkoušet nebo skvělý darek. Poradil bych to na záladní školy jako formu výuky hrou. I nám hodně přispěla nejen v poznávání Evropy.

Dobrá hra

anonym 20.02.2015
Hráli jsme hru se našimi dětmi - 10 a 15 let - a všechny hra bavila. Děti o hře hodně mluvily a potěšilo nás, že o čem se při hře v rámci otázek mluvilo, to si zapamatovaly :)

fakt dobra hra

petr s. 27.01.2015
konecne je tu hra, pri ktery se neobiha kolem dokola, ale hraje se primo na mape! nemel jsem tuseni, kolik toho nevim o vychodnich statu evropy!

Evropa hrou

JanaW 26.01.2015
Hra je skvělá a děkuji za ni Ježíšku ! Janaw.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek

Jak se Vám líbí EVROPA HROU?

Napište nám, co vám ve hře chybí, nebo jaké otázky byste do hry doplnili! Rozšíření se chystá!

Kontakt

VSEproLIDI.cz inspirace@vseprolidi.cz